Velkoobchod

 Jste-li internetový, klasický obchod, či kosmetický salon rádi bychom s vámi spolupracovali tak, abyste z této spolupráce benefitovali i vy.

Nabízíme velkoobchodní odběr produktů následujících značek:

Yes! Nurse je rapidně se rozšiřující kultovní značka, která se stává opravdovým favoritem mezi zdravotními sestrami, maminkami a kosmetickými fanatiky po celé Velké Británii. Vyvinuto před 2 a půl lety dětskou zdravotní sestrou, která hledala účinný hydratační přípravek na ruce, který bude chránit její pokožku při práci. Yes! Nurse obsahuje super hydratační složky, navíc obsahuje spoustu Omega mastných kyselin, antioxidantů a přírodních účinných látek  - jsou společně navrženy tak, aby zklidňovaly, hydratovaly a zároveň oživovaly unavenou pleť po celý den. 

Laidbare řada produktů pro péči o pleť a tělo. Nabízí pokožce skutečnou hodnotu v kombinaci s přírodními ingrediencemi, které pomáhají k navrácení zdravé, čisté a mladistvé pokožky. Laidbare produkty jsou plné přírodních a bohatých živin pro pokožku, které jsou vhodné pro všechny druhy pleti včetně té nejcitlivější a zanechávají vaši pokožku krásně jemnou v jakémkoliv věku. 

V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte na emailu: info[at]aavv.cz

Platební metody
  •   

Sleva na první nákup

Zadejte svůj email a získejte informace o slevách a novinkách včas.

Po zadání ihned obdržíte slevu na Váš nákup.

  • Sleva 50 Kč na Váš email!
  • Zadáním emailu potvrzuji zařazení do zasílání novinek.