Filtrovat dle
Cena

Cosm´etika

Cosm´etika je česká dekorativní biokosmetika. Ve složení najdete nejluxusnější přírodní suroviny - slídu a minerální pigmenty, arganový, jojobový, pupalkový olej a bambucké máslo pro regeneraci a ochranu pleti, rostlinný skvalen pro její intenzivní hydrataci, prášek z jader meruňky nebo z rýže, ale také květové vody ze šalvěje a heřmánku. Právě díky pečlivě zvolenému podílu minerálů a pečujících látek je tato značka vhodná i pro tu nejcitlivější pleť. Konzervace stříbrem působí preventivně proti problematickým projevům pleti. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a neobsahují živočišné produkty. Všechny produkty opatřeny italským certifikátem přírodní kosmetiky – ICEA. Značka je také přísně veganská. Kosmetika je balena do obalů, které jsou snadno recyklovatelné a nezatěžují životní prostředí. 

Majitelkou značky je rostlinolékařka Ing. Michaela Kochanová. Zastánkyně a propagátorka přírodní kosmetiky a zdravého životního stylu - již 15 let. Právě majitelka dbá na to, aby Cosm´etika splňovala i nejnáročnější požadavky a výsledkem používání byla zdravá a sametově hebká pokožka.

 

Vybrané oddělení neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

Platební metody
  •